Wydarzenia Spektakle, koncerty dla dzieci

Dziatwa 2015

Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

Spektakl w Teatrze Piccolo

Wielka draka w Prosiaczkowie czyli niebezpieczne zabawy

26. kwietnia 2015 r. niedziela
Teatr Piccolo zaprasza na interaktywny spektakl oparty na motywach znanej bajki "O trzech Prosiaczkach".Liczne melodyjne piosenki oraz kolorowa scenografia autorstwa Jana Zielińskiego są znakomitym pretekstem do pokazania małym widzom w przystępny i zabawny sposób, różnego rodzaju zagrożenia, a także możliwości radzenia sobie z nimi. Spektakl angażuje dzieci do aktywnego uczestnictwa i pomocy w rozwiązywaniu problemów bajkowych postaci.
Kot w butach

26. kwietnia 2015 r. niedziela
"Kot w butach" to sceniczna adaptacja znanej wszystkim bajki o sprytnym i sympatycznym kocie. Przygotowana z radością i entuzjazmem przez pełne zapału grono młodych realizatorów inscenizacja ta z pewnością zainteresuje najmłodszych widzów, a ich rodzicom pozwoli oderwać się od dorosłej codzienności.
Balet w Teatrze Wielkim

26. kwietnia 2015 r. niedziela
Ponoć istnieje 700 wersji baśni o "Kopciuszku". Giorgio Madia przystępując do pracy nad swoją wersją bajki, przeniósł ją w lata 50. gdyż tamten czas pozostał w jego pamięci jako "okres odrodzenia marzeń, nadziei i optymizmu". Równie silną inspiracją dla choreografa była "Cinderella" Walta Disneya - dzisiaj ikona popkultury. I tak powstała kolejna wersja wzruszającej historii dziewczynki, nękanej przez złośliwą macochę i jej niedobre córki.

26. kwietnia 2015 r. niedziela
Zapraszamy na historię o Kopciuszku i złych siostrach w nowej interpretacji. Zdekonstruowania znanego wszystkim mitu podjął się Konrad Dworakowski, autor reżyserii. Nowe, zaskakujące i frapujące oblicze Kopciuszka" skłania do dyskusji rodziców i dzieci. Jeśli chcecie dowiedzieć się, kim jest ta dziwna tytułowa dziewczynka i jakie skrywa tajemnice zapraszamy do Teatru Pinokio.
Bajkobranie w Zgierzu

Bajkobranie w Zgierzu - Benio Bańka i jego szajka

26. kwietnia 2015 r. niedziela
Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu serdecznie zaprasza dzieci na przedstawienie "Benio Bańka i jego szajka". Wstęp wolny!
Spotkanie z bajką - Jaś i Małgosia

26. kwietnia 2015 r. niedziela
Poleski Ośrodek Sztuki serdecznie zaprasza najmłodszych na "Spotkanie z bajką", podczas którego obejrzycie spektakl "Jaś i Małgosia". W przedstawieniu grają aktorzy scen lalkowych.

27. kwietnia 2015 r. poniedziałek - 29. kwietnia 2015 r. środa
Zapraszamy na historię o Kopciuszku i złych siostrach w nowej interpretacji. Zdekonstruowania znanego wszystkim mitu podjął się Konrad Dworakowski, autor reżyserii. Nowe, zaskakujące i frapujące oblicze "Kopciuszka" skłania do dyskusji nauczycieli, rodziców i dzieci. Jeśli chcecie dowiedzieć się, kim jest ta dziwna tytułowa dziewczynka i jakie skrywa tajemnice nie może Was zabraknąć w Teatrze Pinokio.
Spektakl dla dzieci

Urodziny Baby Jagi

29. kwietnia 2015 r. środa - 30. kwietnia 2015 r. czwartek
To pełen piosenek, prześmieszny kabaret dla dzieci. Spektakl zmusza widzów do aktywnego uczestnictwa poprzez swoją konstrukcję, piosenki aktorskie i satyryczną formę. Autorzy stworzyli karykatury bohaterów znanych bajek.
36. Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - Dziatwa

Dziatwa 2015

20. maja 2015 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Dziatwa" jest projektem edukacyjno-animacyjnym oraz artystycznym ukierunkowanym na poznawanie nowych kierunków pracy teatralnej. "Dziatwa" skierowana jest m.in. do dzieci, młodzieży, animatorów działań twórczych, pedagogów, mieszkańców Łodzi. Przegląd uważany jest za jeden z najważniejszych przeglądów teatrów dziecięcych i młodzieżowych w Polsce. Miasto Dzieci po raz kolejny objęło patronat nad wydarzeniem.

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

Kot w butach

27. kwietnia 2015 r. poniedziałek - 30. kwietnia 2015 r. czwartek
Oskar i pani Róża

27. kwietnia 2015 r. poniedziałek - 30. kwietnia 2015 r. czwartek
Co jest tak niezwykłego w książce E. E. Schmitta, że zaraz po jej wydaniu stała się bestsellerem w Europie? Historię tworzą listy, pisane przez dziesięcioletniego chłopca, umierającego na białaczkę. Są one pięknym traktatem o wartości życia, o miłości i o śmierci. Zapraszamy na niezwykłą opowieść o przemijaniu i o tym, co w życiu najważniejsze.
Repertuar Teatru Pinokio

Repertuar Teatru Pinokio - kwiecień

1. kwietnia 2015 r. środa - 30. kwietnia 2015 r. czwartek
Teatr Pinokio zaprasza wszystkie dzieci do siebie na spektakle. W repertuarze m.in.: "Świnki 3", "Kopciuszek", "Koralina" oraz "Oskar i pani Róża".
Repertuar Teatru Arlekin

Repertuar Teatru Arlekin - kwiecień

1. kwietnia 2015 r. środa - 30. kwietnia 2015 r. czwartek
Teatr Lalek Arlekin przygotował kolejne spektakle dla dzieci. Zobaczymy: "Konik Garbusek", "Złodziej czasu" oraz "Szary chłopiec". Gwarantujemy wspaniale spędzony czas.

ADIDAS LK Trainer Ortholite różowe adidasy
Granatowe adidasy z diodami na rzepy.
cena: 149 zł
Dzieci - tak jak dorośli - uwielbiają zabawy samochodami! Bez względu na to, czy w grę wchodzi zwykła przejażdżka, czy wyścig samochodowy - emocje zawsze są ogromne!
Granatowe adidasy z diodami na rzepy
cena: 149 zł
Oferta zebrana z myślą o zrównoważonym rozwoju Twojego dziecka
Granatowe-różowe adidasy z diodami