Wydarzenia Spektakle, koncerty dla dzieci

Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

Konik Garbusek

1. kwietnia 2015 r. środa - 2. kwietnia 2015 r. czwartek
Konik Garbusek to klasyczna baśń, w której prawda i szczerość biorą górę nad zawiścią, matactwem i głupotą. I jak w klasycznej baśni podstawowym konfliktem jest dobro, które zwycięża zło. Fabuła tej opowieści, przepełniona cudownymi zdarzeniami, osadzona jest w baśniowym świecie dawnej Rosji.
Tajemnice kwiatu paproci

2. kwietnia 2015 r. czwartek
Wyobraź sobie, że nie masz nic. To widać. Różnisz się od innych i oni także to widzą. Nie pozwolą ci zapomnieć. A teraz wyobraź sobie, że możesz być taki sam - być, kim tylko zechcesz. Nagle mieć wszystko, o czym tylko marzyłeś. Bo znalazłeś magiczną roślinę, która spełni każde twoje życzenie. Bo nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jest tylko jeden warunek - z nikim nie wolno Ci się tym podzielić. Co zrobisz?
Dotknij Teatru 2015 w Łodzi

1. kwietnia 2015 r. środa - 3. kwietnia 2015 r. piątek
Jak co roku witamy wiosnę wielkim świętem sztuki scenicznej. Akcja "Dotknij Teatru" to dziesiątki bezpłatnych przedstawień oraz wydarzeń teatralnych w całej Polsce. Specjalnie z myślą o łódzkich rodzicach Miasto Dzieci wybrało te punkty harmonogramu, które są przeznaczone dla dzieci i młodzieży.
Smurfowisko czyli Gargamel złapany

3. kwietnia 2015 r. piątek - 4. kwietnia 2015 r. sobota
Niebieskie stworki, które zauroczyły miliony dzieci na całym świecie, niedawno skończyły 50 lat. To świetna okazja, by przypomnieć starszym i zapoznać młodsze dzieci z przygodami Zgrywusa, Ciamajdy, Ważniaka, Smurfetki, Papy Smurfa i innych sympatycznych mieszkańców wioski, żyjących (nie zawsze...) zgodną gromadką pośrodku lasu. Smurfy weszły już do historii. Nie ma chyba nikogo, kto nie oglądał w telewizji animowanych filmów wytwórni Hanna-Barbera.
Spektakl dla dzieci

Dziadek do orzechów

8. kwietnia 2015 r. środa - 9. kwietnia 2015 r. czwartek
Teatr Wielki w Łodzi serdecznie zaprasza na spektakl pt. "Dziadek do orzechów". Jest to baśń przedstawiająca świat dziecięcych zabaw i marzeń. Wspaniała muzyka Piotra Czajkowskiego wprowadza widzów w fantastyczny krąg opowiadań E.T.A. Hoffmanna z ulubionymi bajkowymi bohaterami.
Świnki 3

8. kwietnia 2015 r. środa - 10. kwietnia 2015 r. piątek
Klasyczna opowieść w klasycznej, ale nieoczywistej konwencji. Przedstawimy nie tylko Dziki Zachód, ale dziki świat, który można próbować oswoić. Świat, w którym jedynym kodeksem jest prawo natury. Opowiemy o samotności "pośród swoich", o trudach przyjaźni w zdziczałych czasach, o budowaniu - nie tylko domów, ale i mostów. Będziemy dokonywać wyboru między udomowieniem a zezwierzęceniem.
Konik Garbusek

8. kwietnia 2015 r. środa - 10. kwietnia 2015 r. piątek
Przedstawienie w Teatrze Piccolo

Złota Kaczka i duch starego zamku

12. kwietnia 2015 r. niedziela
Przepiękna baśń o miłości, w której dobro wygrywa, a "złe siły" są ukarane (a wszystko to dzieje się za sprawą i z pomocą widzów). Czy niesienie pomocy innym, wybaczanie i dotrzymanie słowa to pozytywne zachowania? Na te pytania dzieci na pewno znajdą odpowiedź. Scenariusz spektaklu oparty jest na kanwie starej baśni o Złotej Kaczce. Spektakl dla dzieci w wieku 2-12 lat.
36. Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - Dziatwa

Dziatwa 2015

20. maja 2015 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Dziatwa" jest projektem edukacyjno-animacyjnym oraz artystycznym ukierunkowanym na poznawanie nowych kierunków pracy teatralnej. "Dziatwa" skierowana jest m.in. do dzieci, młodzieży, animatorów działań twórczych, pedagogów, mieszkańców Łodzi. Przegląd uważany jest za jeden z najważniejszych przeglądów teatrów dziecięcych i młodzieżowych w Polsce. Miasto Dzieci po raz kolejny objęło patronat nad wydarzeniem.

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

Dotknij Teatru 2015

27. marca 2015 r. piątek - 3. kwietnia 2015 r. piątek
Blisko 50 polskich miast "Dotknie Teatru" Wystawy lalek i masek teatralnych, przechadzki teatralne, czytanie bajek przez aktorów, pokazy charakteryzacji teatralnej, warsztaty rodzinne, spotkania z twórcami, premiery spektakli, musicale - to tylko niektóre z atrakcji, jakie w tym roku teatry z blisko 50 polskich miast przygotowały dla swoich widzów na Międzynarodowy Dzień Teatru.
Repertuar Teatru Pinokio

Repertuar Teatru Pinokio - kwiecień

1. kwietnia 2015 r. środa - 30. kwietnia 2015 r. czwartek
Teatr Pinokio zaprasza wszystkie dzieci do siebie na spektakle. W repertuarze m.in.: "Świnki 3", "Kopciuszek", "Koralina" oraz "Oskar i pani Róża".
Repertuar Teatru Arlekin

Repertuar Teatru Arlekin - kwiecień

1. kwietnia 2015 r. środa - 30. kwietnia 2015 r. czwartek
Teatr Lalek Arlekin przygotował kolejne spektakle dla dzieci. Zobaczymy: "Konik Garbusek", "Złodziej czasu" oraz "Szary chłopiec". Gwarantujemy wspaniale spędzony czas.

Szybka dostawa, niskie ceny, 100% oryginalnych produktów.
Samochód Silver Legend wprawi Twoje dziecko w autentyczny zachwyt!
Przedstawiamy Państwu piękny samochód dla pięknych księżniczek!
Wykonany z metalu jeździk dostarczy małemu brzdącowi wiele radości i frajdy!
Jeśli Twój maluszek ukończył 1. roczek życia, podaruj mu wyjątkowy prezent - jeździk, dzięki któremu świat nowych możliwości stanie przed nim otworem.
Pięknie skonstruowana zabawka znakomicie sprawdzi się w charakterze prezentu!

kwiecień

swiss cheap replica watches:replica watches replica watches uk rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk rolex replica fake watches replica watches Hublot replica