Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

Łódzka Piwnica Artystyczna Przechowalnia otwiera się dla dzieci

20. grudnia 2014 r. sobota
Lista teatrów w Łodzi wzbogaciła się o nową scenę. W Łódzkiej Piwnicy Artystycznej Przechowalnia w każdą sobotę o godzinie 12:00 dzieci od lat 4 mogą wziąć udział w przedstawieniu lalkowym. W listopadzie i grudniu jest to "Jaś i Małgosia" w nowej aranżacji - spektakl przygotowany przez aktorów Teatru Pinokio oraz łódzkich aktorów lalkarzy.
Spotkanie z Teatrem Barnaby w Manufakturze

20. grudnia 2014 r. sobota
Co się stało z Bałwankiem, który zakochał się w Gorącym Piecyku? Co mówi „Legenda o Starym Dębie"? Tego dowiedzą się widzowie przedstawień Teatru Barnaby, które odbędą się w ostatnią przedświąteczną sobotę w Manufakturze.
Koncert świąteczny na Zawiszy

20. grudnia 2014 r. sobota
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 na Bałutach zaprasza na bożonarodzeniowy koncert. Młodzi artyści, podopieczni placówki wykonają kolędy oraz pastorałki.
Królowa Śniegu

21. grudnia 2014 r. niedziela
"Królowa Śniegu" - jedna z najbardziej znanych i lubianych baśni Andersena to niezapomniana opowieść o diabelskim lustrze. Spektakl w reżyserii Konrada Dworakowskiego jest próbą odczytania tego klasycznego tekstu w technice teatru lalek oraz teatru plastycznego. Zaskakujące rozwiązania sceniczne i efektowne wykorzystanie projekcji multimedialnych wciągają widzów w śnieżny świat dwójki przyjaciół.
Bajkobranie w Zgierzu

Bajkobranie w Zgierzu - Opowieść wigilijna

21. grudnia 2014 r. niedziela
Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu serdecznie zaprasza dzieci na kolejne przedstawienie z cyklu Bajkobranie pt. " Opowieść wigilijna". Wstęp wolny!
Mały Kinematograf

21. grudnia 2014 r. niedziela
Co niedzielę w samo południe zapraszamy wszystkich małych widzów wraz z opiekunami na warsztaty twórcze i projekcję klasyki polskich filmów animowanych. 21 grudnia będziemy tworzyć ozdoby choinkowe.
Najpiękniejsze kolędy świata

21. grudnia 2014 r. niedziela
Teatr Wielki serdecznie zaprasza wszystkich na koncert "Najpiękniejsze kolędy świata". Wykonają je: chór i orkiestra Teatru wraz z chórem dziecięcym. Poczujcie magię świąt!
Pstryk

21. grudnia 2014 r. niedziela
Spektakl jest przyjazną, ciepłą opowieścią snutą przez dwie teatralne postaci - Arlekiny, o małym chłopcu Leo, który najpierw odnajduje zgubiony uśmiech, a później - szukając największego kraju na świecie, odkrywa, że jest to jego wyobraźnia. Spektakl jest grany w konwencji teatru w teatrze i wprowadza najmniejszego widza w kulisy tworzenia przedstawienia. Dzieci stają się częściowo bohaterami opowieści wciągane do zabawy teatralnej poprzez liczne interakcje.
Opowieść o Prawdziwym Mikołaju

21. grudnia 2014 r. niedziela
Kilkadziesiąt lat temu mały Mateusz, podopieczny łódzkiego sierocińca, wysyła list do Mikołaja. Korespondencja jednak zostaje zagubiona i dopiero teraz, po latach, tuż przed kolejną Gwiazdką, list dociera do adresata. Mikołaj postanawia zrezygnować z urlopu, specjalnie po to, aby dostarczyć wymarzony prezent, jak się okazuje, dorosłemu już Mateuszowi. Czy dawny wychowanek domu dziecka jest w stanie ponownie uwierzyć w Mikołaja i jego ideały?
Pierwsza gwiazdka - świątecznie w Tomaszowiei

Pierwsza gwiazdka - świątecznie w Tomaszowie

21. grudnia 2014 r. niedziela
Spektakl komediowy "Pierwsza Gwiazdka" przygotowany przez Teatr Pomarańczowy Cylinder z Torunia. To interaktywne, edukacyjne przedstawienie o tematyce świątecznej. Aktorzy teatru Pomarańczowy Cylinder z wielką energią bawią się w teatr z dziećmi. Wraz z wesołym Reniferem i Świętym Mikołajem mali widzowie uczą się, jak istotne jest wykonywanie powierzonych obowiązków. W programie spotkania także etiuda teatralna po angielsku, wspólne kolędowanie i zabawy z reniferem Ryszardem.
Pokolorowanki

26. grudnia 2014 r. piątek
Teatr Pinokio serdecznie zaprasza najmłodsze dzieci na spektakl pt. "Pokolorowanki". Na początku jest biel... Aktorzy wraz z dziećmi zastanawiają się w jaki sposób stworzyć kolory, pokolorować nimi świat, jak brzmi kolor czerwony oraz... jak smakuje żółty.

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

Repertuar Teatru Arlekin - grudzień

1. grudnia 2014 r. poniedziałek - 21. grudnia 2014 r. niedziela
W grudniu Teatr Arlekin szykuje kolejne spektakle. Zobaczymy: "Stworzenie Świata" oraz "Pstryk". Gwarantujemy wspaniale spędzony czas.
Repertuar Teatru Pinokio

Repertuar Teatru Pinokio - grudzień

1. grudnia 2014 r. poniedziałek - 28. grudnia 2014 r. niedziela
Teatr Pinokio zaprasza wszystkie dzieci do siebie na spektakle. W repertuarze m.in.: "Echy i achy, chlipy i chachy", "Koralina", "Świnki 3" oraz "Królowa Śniegu".

Darmowy e-book dla Ciebie
Rabat 10% od 26.11 do 6.12 - Zapraszamy do skorzystania z rabatu na zabawki drewniane z kuponem 10Drewno
Oferujemy pomysłowe artykuły, które pozwolą stworzyć piękne dzieła.

grudzień