powrót
Wydarzenia Spektakle, koncerty dla dzieci
POLECAMY

Dziatwa 2015

Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

Konik Garbusek

Konik Garbusek

1. kwietnia 2015 r. środa - 2. kwietnia 2015 r. czwartek
Konik Garbusek to klasyczna baśń, w której prawda i szczerość biorą górę nad zawiścią, matactwem i głupotą. I jak w klasycznej baśni podstawowym konfliktem jest dobro, które zwycięża zło. Fabuła tej opowieści, przepełniona cudownymi zdarzeniami, osadzona jest w baśniowym świecie dawnej Rosji.
Tajemnice kwiatu paproci

Tajemnice kwiatu paproci

2. kwietnia 2015 r. czwartek
Wyobraź sobie, że nie masz nic. To widać. Różnisz się od innych i oni także to widzą. Nie pozwolą ci zapomnieć. A teraz wyobraź sobie, że możesz być taki sam - być, kim tylko zechcesz. Nagle mieć wszystko, o czym tylko marzyłeś. Bo znalazłeś magiczną roślinę, która spełni każde twoje życzenie. Bo nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jest tylko jeden warunek - z nikim nie wolno Ci się tym podzielić. Co zrobisz?
Dotknij Teatru 2015 w Łodzi

Dotknij Teatru 2015 w Łodzi

1. kwietnia 2015 r. środa - 3. kwietnia 2015 r. piątek
Jak co roku witamy wiosnę wielkim świętem sztuki scenicznej. Akcja "Dotknij Teatru" to dziesiątki bezpłatnych przedstawień oraz wydarzeń teatralnych w całej Polsce. Specjalnie z myślą o łódzkich rodzicach Miasto Dzieci wybrało te punkty harmonogramu, które są przeznaczone dla dzieci i młodzieży.
Smurfowisko czyli Gargamel złapany

Smurfowisko czyli Gargamel złapany

3. kwietnia 2015 r. piątek - 4. kwietnia 2015 r. sobota
Niebieskie stworki, które zauroczyły miliony dzieci na całym świecie, niedawno skończyły 50 lat. To świetna okazja, by przypomnieć starszym i zapoznać młodsze dzieci z przygodami Zgrywusa, Ciamajdy, Ważniaka, Smurfetki, Papy Smurfa i innych sympatycznych mieszkańców wioski, żyjących (nie zawsze...) zgodną gromadką pośrodku lasu. Smurfy weszły już do historii. Nie ma chyba nikogo, kto nie oglądał w telewizji animowanych filmów wytwórni Hanna-Barbera.
Spektakl dla dzieci

Dziadek do orzechów

8. kwietnia 2015 r. środa - 9. kwietnia 2015 r. czwartek
Teatr Wielki w Łodzi serdecznie zaprasza na spektakl pt. "Dziadek do orzechów". Jest to baśń przedstawiająca świat dziecięcych zabaw i marzeń. Wspaniała muzyka Piotra Czajkowskiego wprowadza widzów w fantastyczny krąg opowiadań E.T.A. Hoffmanna z ulubionymi bajkowymi bohaterami.
Świnki 3

Świnki 3

8. kwietnia 2015 r. środa - 10. kwietnia 2015 r. piątek
Klasyczna opowieść w klasycznej, ale nieoczywistej konwencji. Przedstawimy nie tylko Dziki Zachód, ale dziki świat, który można próbować oswoić. Świat, w którym jedynym kodeksem jest prawo natury. Opowiemy o samotności "pośród swoich", o trudach przyjaźni w zdziczałych czasach, o budowaniu - nie tylko domów, ale i mostów. Będziemy dokonywać wyboru między udomowieniem a zezwierzęceniem.
Konik Garbusek

Konik Garbusek

8. kwietnia 2015 r. środa - 10. kwietnia 2015 r. piątek
Konik Garbusek to klasyczna baśń, w której prawda i szczerość biorą górę nad zawiścią, matactwem i głupotą. I jak w klasycznej baśni podstawowym konfliktem jest dobro, które zwycięża zło. Fabuła tej opowieści, przepełniona cudownymi zdarzeniami, osadzona jest w baśniowym świecie dawnej Rosji.
Przedstawienie w Teatrze Piccolo

Złota Kaczka i duch starego zamku

12. kwietnia 2015 r. niedziela
Przepiękna baśń o miłości, w której dobro wygrywa, a "złe siły" są ukarane (a wszystko to dzieje się za sprawą i z pomocą widzów). Czy niesienie pomocy innym, wybaczanie i dotrzymanie słowa to pozytywne zachowania? Na te pytania dzieci na pewno znajdą odpowiedź. Scenariusz spektaklu oparty jest na kanwie starej baśni o Złotej Kaczce. Spektakl dla dzieci w wieku 2-12 lat.
36. Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - Dziatwa

Dziatwa 2015

20. maja 2015 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Dziatwa" jest projektem edukacyjno-animacyjnym oraz artystycznym ukierunkowanym na poznawanie nowych kierunków pracy teatralnej. "Dziatwa" skierowana jest m.in. do dzieci, młodzieży, animatorów działań twórczych, pedagogów, mieszkańców Łodzi. Przegląd uważany jest za jeden z najważniejszych przeglądów teatrów dziecięcych i młodzieżowych w Polsce. Miasto Dzieci po raz kolejny objęło patronat nad wydarzeniem.

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

Dotknij Teatru 2015

Dotknij Teatru 2015

27. marca 2015 r. piątek - 3. kwietnia 2015 r. piątek
Blisko 50 polskich miast "Dotknie Teatru" Wystawy lalek i masek teatralnych, przechadzki teatralne, czytanie bajek przez aktorów, pokazy charakteryzacji teatralnej, warsztaty rodzinne, spotkania z twórcami, premiery spektakli, musicale - to tylko niektóre z atrakcji, jakie w tym roku teatry z blisko 50 polskich miast przygotowały dla swoich widzów na Międzynarodowy Dzień Teatru.
Repertuar Teatru Pinokio

Repertuar Teatru Pinokio - kwiecień

1. kwietnia 2015 r. środa - 30. kwietnia 2015 r. czwartek
Teatr Pinokio zaprasza wszystkie dzieci do siebie na spektakle. W repertuarze m.in.: "Świnki 3", "Kopciuszek", "Koralina" oraz "Oskar i pani Róża".
Repertuar Teatru Arlekin

Repertuar Teatru Arlekin - kwiecień

1. kwietnia 2015 r. środa - 30. kwietnia 2015 r. czwartek
Teatr Lalek Arlekin przygotował kolejne spektakle dla dzieci. Zobaczymy: "Konik Garbusek", "Złodziej czasu" oraz "Szary chłopiec". Gwarantujemy wspaniale spędzony czas.
W każdy czwartek wysyłamy najświeższe wiadomości
o imprezach dla dzieci, pomysłach na zabawy i konkursach
z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród czytelników losujemy bezpłatne zaproszenia! Zapisz się - to nic nie kosztuje!
wybierz region: 
wpisz email:
akceptuję politykę prywatności
zobacz, jak wygląda newsletter

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

zapisz się na newsletter


Zakupy
dodaj produkt
Szybka dostawa, niskie ceny, 100% oryginalnych produktów.
Samochód Silver Legend wprawi Twoje dziecko w autentyczny zachwyt!
Przedstawiamy Państwu piękny samochód dla pięknych księżniczek!
Wykonany z metalu jeździk dostarczy małemu brzdącowi wiele radości i frajdy!
Jeśli Twój maluszek ukończył 1. roczek życia, podaruj mu wyjątkowy prezent - jeździk, dzięki któremu świat nowych możliwości stanie przed nim otworem.
Pięknie skonstruowana zabawka znakomicie sprawdzi się w charakterze prezentu!
Odbierz prezent od Miasta Dzieci!
 
KALENDARZ WYDARZEŃ
kwiecień 
dzisiaj
Pn Wt śr Cz Pt So Nd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
nasi eksperci
Wojciech Eichelberger
Psycholog, psychoterapeuta, współtwórca Instytutu Psychoimmunologii
Aneta Strelau
Dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem
zadaj pytanie
 
swiss cheap replica watches:replica watches replica watches uk rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk rolex replica fake watches replica watches Hublot replica