Wydarzenia - Spektakle dla dzieci

Pokolorowanki

21. września 2014 r. niedziela
Teatr Pinokio serdecznie zaprasza najmłodsze dzieci na spektakl pt. "Pokolorowanki". Na początku jest biel... Aktorzy wraz z dziećmi zastanawiają się w jaki sposób stworzyć kolory, pokolorować nimi świat, jak brzmi kolor czerwony oraz... jak smakuje żółty.
Pokolorowanki

22. września 2014 r. poniedziałek
Teatr Pinokio serdecznie zaprasza najmłodsze dzieci na spektakl pt. "Pokolorowanki". Na początku jest biel... Aktorzy wraz z dziećmi zastanawiają się w jaki sposób stworzyć kolory, pokolorować nimi świat, jak brzmi kolor czerwony oraz jak smakuje żółty?
Doktor Dolittle i przyjaciele

23. września 2014 r. wtorek - 24. września 2014 r. środa
Doktor Dolittle i przyjaciele to światowy bestseller literatury dziecięcej, po który sięgnęli m. in. reżyserzy filmowi, twórcy bajek animowanych, audycji radiowych i gier komputerowych. W 1998 roku o fenomenie Doktora Dolittle przypomniał Eddy Murphy, wcielając się w rolę tytułowego bohatera. Żeby uprzyjemnić początek roku szkolnego Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi przygotował tę właśnie historię jako premierę dla swoich najmłodszych widzów.
Świnki 3

Świnki 3 - premiera

27. września 2014 r. sobota
Klasyczna opowieść w klasycznej, ale nieoczywistej konwencji. Przedstawimy nie tylko Dziki Zachód, ale dziki świat, który można próbować oswoić. Świat, w którym jedynym kodeksem jest prawo natury. Opowiemy o samotności "pośród swoich", o trudach przyjaźni w zdziczałych czasach, o budowaniu - nie tylko domów, ale i mostów. Będziemy dokonywać wyboru między udomowieniem a zezwierzęceniem.

Nie przegap - Spektakle dla dzieci

Repertuar Teatru Pinokio - wrzesień

1. września 2014 r. poniedziałek - 30. września 2014 r. wtorek
We wrześniu Teatr Pinokio wraca ze spektaklami! Serdecznie zapraszamy dzieci na premierę - "Świnki 3". Natomiast w ramach Sceny Ruchu będziecie mogli zobaczyć "Wszystko się rusza". W repertuarze również "Pokolorowanki" i "Księga dżungli".

Proste Życie w 21 dni
Oferujemy produkty stymulujące zmysł dotyku i nie tylko. Sprawdź!
W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki, które łączą zabawę z nauką. Polecamy!

wrzesień