Wydarzenia Warsztaty dla dzieci Dziecięce kuchenne rewolucje w Porcie Łódź Junior

Dziecięce kuchenne rewolucje w Porcie Łódź Junior

27. kwietnia 2014 r. niedziela

Najmłodsi chętnie pomagają swoim rodzicom w kuchni. Animatorzy Portu Łódź Junior wychodzą naprzeciw tym zainteresowaniom maluchów i w kwietniu proponują zajęcia, dzięki którym dzieci zgłębią sekrety gotowania. Juniorki udadzą się w podróż po kuchniach świata, spędzą tydzień w czekoladowym królestwie, rozpoczną kulinarne przygotowania do Świąt Wielkanocnych oraz poznają tajniki zawodu kucharza.

kwiecień 2014

Dziecięce kuchenne rewolucje w Porcie Łódź Junior

Mały Szef Kuchni
W ostatnim tygodniu kwietnia Juniorki będą zgłębiać tajniki zawodu kucharza. Poznają kuchenne akcesoria oraz reguły przygotowywania i serwowania posiłków. Cały miesiąc kuchennych zabaw zwieńczy nauka zasad oraz manier zachowania przy stole. Kto wie, może Port Łódź Junior, dzięki kwietniowym atrakcjom sprawi, że w najmłodszych rozbudzi się nowa pasja i w przyszłości wyrośnie kilku znakomitych Szefów Kuchni?

Port Łódź Junior jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 - 20.00, a w weekendy od godziny 10.00 do 20.00. Zajęcia dla dzieci są bezpłatne.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.portlodz.pl .