Ferie na sportowo w Porcie Łódź

15. lutego 2013 r. piątek

W trakcie ferii Port Łódź wypełni atmosfera sportowej rywalizacji. Od poniedziałku do piątku dla młodzieży przygotowano turnieje o Puchar Portu Łódź. Zajęcia sportowe będą odbywały się w Atrium przy IKEA w godzinach 12:00-18:00. Dodatkowo specjalne oferty przygotował salon gier Eurogames i tor kartingowy Le Mans.

11.02. - 15.02.13
godz. 12.00 - 18.00

Ferie na sportowo w Porcie Łódź

Następcy Tigera Woodsa i Sereny Williams
Pierwszy tydzień ferii (11-15.02) w Porcie Łódź to prawdziwa gratka dla fanów sportu. W poniedziałek i we wtorek odbędą się eliminacje do turnieju golfowego, tenisa stołowego i wyścigów na rowerach stacjonarnych. Najlepsi zmierzą się w środę w wielkim finale o Puchar Portu Łódź. Czwartek upłynie pod znakiem siatkówki, badmintona i mini tenisa ziemnego. Wielbiciele tych dyscyplin sportu mogą wziąć udział w otwartych eliminacjach do turniejów. W piątek podczas finałowych rozgrywek poznamy zwycięzców.

Sport to zdrowie
Dla wszystkich dzieciaków, które zastanawiają się jeszcze, która dyscyplina sportowa okaże się w ich przypadku strzałem w dziesiątkę, Port Łódź przygotował w pierwszym tygodniu ferii specjalne pokazy. W poniedziałek zaprezentowane zostaną sporty walki, we wtorek będzie można obserwować pojedynek szermierki i pięciobój, w czwartek zajęcia fitness, a w piątek pokazowy trening piłki nożnej. Dzieciaki, którą złapią sportowego bakcyla, będą mogły na miejscu zapoznać się z ofertą łódzkich klubów i stowarzyszeń sportowych.

- Sport to zdrowie i sposób na lepszy humor, dlatego chcemy, aby starsze dzieci aktywnie spędziły czas ferii
w Porcie Łódź. Dzięki przygotowanym przez nas zajęciom rozwiną w sobie nowe, sportowe pasje. Pamiętamy również o potrzebnej do działania porcji energii, dlatego o godzinie 15:00 na wszystkie dzieci, biorące udział w zajęciach, będzie czekał posiłek. Aby go otrzymać, wystarczy pokazać ważną legitymację szkolną - mówi Emilia Lange - Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Gokarty i gry
Dodatkowo specjalne oferty podczas ferii oferuje salon gier Eurogames i tor kartingowy Le Mans. Fanów gokartów z pewnością ucieszą zniżki: 10 minutowa jazda w godz. 10:00-12:00 będzie kosztowała tylko 10 zł, a od godz. 12.00 do 20.00 każda runda będzie premiowana 40% rabatem. Dodatkowo można zyskać 4 minuty samochodowej frajdy przy wyborze opcji 10 minutowej. To nie wszystkie niespodzianki od Le Mans - od 8 do 24 lutego codziennie do wygrania 10 zaproszeń na darmowe jazdy. Wystarczy odwiedzić tor kartingowy i w recepcji wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dzieciaki, które uwielbiają symulatory, w takcie ferii w Eurogames otrzymają możliwość zagrania pięciu gier na wybranym przez salon symulatorze. Wszystkie oferty są ważne po okazaniu legitymacji szkolnej.

Coś dla młodszych
Dla młodszych dzieci Port Łódź przygotował mini plac zabaw. Przez cały tydzień najmłodsi pod okiem doświadczonych animatorów będą mogły wziąć udział w prostych zajęciach i grach sportowych. Będzie to doskonała okazja także dla rodziców, by razem z dzieckiem spędzić inspirująco czas i wykorzystać pomysły doświadczonych animatorów do zabaw w domu.

Więcej informacji na stronie internetowej:
www.portlodz.pl .