Wyczaruj Misia dla Se-ma-for Muzeum Animacji!

25. listopada 2013 r. poniedziałek

Se-ma-for Muzeum Animacji zaprasza wszystkie dzieci w wieku 3 - 12 lat do udziału w konkursie plastyczno - literackim "Wyczaruj Misia". Jak co roku, Muzeum zostanie przyjemne zasypane kilkoma setkami misiów wykonanych w najprzeróżniejszych technikach. A wszystko to z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada 25.11.2013.

do 21.11.13

Konkurs „Wyczaruj Misia" dla Se-ma-for Muzeum Animacji!

Ponieważ Muzeum Animacji to miejsce, w którym na stałe rezydują Uszatek, Colargol i Trzy Misie, każdej jesieni naprawdę hucznie obchodzi „misiowe" święto. Już na początku miesiąca dzieci proszone są o przygotowanie własnych misiów, które wezmą udział w wielkiej wystawie pod koniec listopada. Najpiękniejsze z nich zostaną nagrodzone dyplomami i nagrodami.

Prace oceniane będą w trzech kategoriach - Misiów przygotowanych w technikach przestrzennych (misie szyte, lepione, klejone oraz każde, które przyjdą dzieciom do głowy), płaskich (takie misie zazwyczaj mieszkają na kartkach papieru) oraz pracy literackiej na temat misia (wierszyk, list lub opowiadanie o misiu). Na wszystkie prace Muzeum czeka do 21.11.2013 do godziny 15:00 w Se-ma-for Muzeum Animacji. Można je przysłać pocztą na adres Se-ma-for Muzeum Animacji, ul. Targowa 1/3 B. 24, 90-022 Łódź, bądź przynieść osobiście. Oczywiście należy zapoznać  się z regulaminem konkursu, który znajduje się na stronie.

Wybrane misie wezmą pod koniec miesiąca udział w wielkiej wystawie, połączonej z wystawą 330 misiów pochodzących z prywatnej kolekcji pani Anny Drzewieckiej i Justyny Nowak. Święto Misia uczczone zostanie również serią tematycznych warsztatów. Wernisaż wystawy i warsztaty już 24.11.2013.

Se-Ma-For Muzeum Animacji

Adres:

• UL. TARGOWA 1/3 B 24
  • (wejście od ul. Tuwima 54)
  • 90-022 ŁÓDŹ

Kontakt: