Wydarzenia Kategoria ogólna Nabór tancerzy w szeregi Harnama

29.09. - 30.09.12
godz. 10.00 - 13.00

Nabór tancerzy w szeregi "Harnama"- sezon 2012/2013

Kierownictwo i tancerze Zespołu Tańca Ludowego "Harnam" zapraszają na nabory, które odbywają się w następującym terminie:

29 - 30 września 2012 roku (sobota, niedziela) - godzina 10:00 -13:00

Kilka informacji o przebiegu naborów: na nabory przychodzić można o dowolnej godzinie w przedziale czasowym od 10:00 do 13:00 w przedstawionych powyżej terminach. Każdy chętny do wstąpienia w szeregi "Harnama" będzie poddany w
zależności od wieku kilku prostym ćwiczeniom rytmicznym, które oceniane będą przez instruktorów Zespołu. Decyzja o przyjęciu będzie podana zaraz po prezentacji. Ze względu na kilka ćwiczeń, które wykonać będą miały osoby zainteresowane wstąpieniem do "Harnama" kandydaci proszeni są o przybycie w wygodnym stroju.

Któż z łodzian nie zna roztańczonego "Harnama"- najstarszego Zespołu Tańca Ludowego w Polsce? Przez 65 lat Zespół ten skupił w swoich szeregach ponad 30 000 tancerzy, a już w najbliższym czasie - wrześniu - zaprasza do siebie nowych tancerzy w każdym wieku. Przepiękne kostiumy czekają na roztańczenie! Moda na folklor, która wybucha z nową siłą opanowała nasz kraj. Piękne barwy, tradycja zachowana w tańcach, kostiumach scenicznych, ruchu scenicznym oraz solidna nauka tańca z elementami klasyki, zagraniczne Festiwale, dobra atmosfera i profesjonalna siedziba to cały "Harnam". Ten łódzki Zespół Tańca Ludowego skupia w swoich szeregach tancerzy już od 4 roku życia! Każdy w nim jest w stanie znaleźć coś dla siebie: w "Harnamie" organizowane są zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oprócz technik tańca ludowego i klasycznego w Zespole rozwijają się inne techniki tańca. Zapraszamy wszystkich do roztańczenia się na ludowo!